סודות היופי של סרינה וויליאמס – הספורטאית העשירה בעולם

סרינה וויליאמס, אולי לא צלחה את גמר אליפות ווימבלדון, אבל כבודה במקומה מונח – בכל התחומים. היא וונדר אמא, טניסאית מצליחה שמחזיקה באינספור פרסים, הוכתרה כספורטאית העשירה בהיסטוריה, אייקון אופנה במגרש ועל השטיח האדום, וגם – מחזיקה בתואר הנחשק: ה-BFF של קווין בי והדוכסית מייגן מרקל, שגם הגיעה לעודד אותה בגמר אליפות ווימבלדון שנערך אתמול.

כשאת באור הזרקורים, ובעיקר אם את מתאמנת ברוב שעות היום, הטיפוח הוא הכרחי. סרינה וויליאמס מככבת על שער גליון אוגוסט של מגזין Harper Bazaar, שם חושפת את שגרת הטיפוח שלה לפני השינה, ואתן לא מאמינות כמה זה שווה.

לפני שהטניסאית נכנסת למיטה, וויליאמס מסירה את האיפור מפניה בעזרת שמן קוקוס וספוג. ״אני משתמשת בשמן קוקוס כי זה מדהים. זה משמש אותי לכל מה שעולה בדעתכם״, משתפת הספורטאית בעודה מורחת את השמן על פניה ועל השפתיים גם כן. היא משתמשת בספוג לניקוי יסודי וחוזרת על הפעולה פעמיים. וויליאמס מספרת כי בתה, אולימפיה, בת השנה וחצי, גם היא חובבת את השמן המדובר, שמחירו בסך הכל 15 דולר.

לצד המוצרים שמחיריהם נוחים לכל כיס, משתמשת וויליאמס גם במוצרים שהערך שלהם לא מבייש את הספורטאית העשירה בעולם. אחרי שהסירה איפור, וויליאמס משתמשת בסרום לפנים וכן בסרום עיניים של החברה Vine Vera המכילים ויטמין c, כשהראשון מחירו 246 דולר ואילו השני 296 דולר. בקטנה.

את סרום העיניים היא מאחדת עם פדים אותם מדביקים מתחת לעיניים, של חברת MZ Skin, וכך זה נשאר למשך 10 דקות. ״זה מבהיר וזוהר. אני שונאת את העיגולים השחורים מתחת לעיניים״. מה היא עושה ב-10 דקות הללו? חוזרת לשמן הקוקוס ומורחת אותו על הגוף והשיער. אחרי שמסירה את הפדים והסרום, היא משתמשת בקרם בעיניים של אותה חברה ״כשאני בנסיעות, לפעמים אני משתמשת בזה על כל הפנים״ מסבירה ומציגה את הקרם שכמעט נגמר ״בגלל זה לא נשאר לי הרבה, ואני צריכה להזמין חדש״ היא צוחקת ומדגישה כי היא מורחת אותו גם מעל השפתיים ובסנטר.

סרינה מאמינה כי שגרת טיפוח היא אישית ולכל אחת מתאים משהו שונה. זה גם תלוי בסוג העור. סוג העור של וויליאמס למשל הוא עור יחסית יבש ולכן מעדיפה קרם פנים מלא בלחות, אותו גם מדגישה כי מאוד חשוב למרוח על הצוואר, שכן יש כאלו שלא שמות דגש על האזור.

ולקינוח, סרינה מציגה בפנינו ספריי שבו היא משתמשת כדי לייצב את האיפור שלה למשך היום, אבל היא גם משתמשת בו לפני השינה. מדובר בספריי בעלות 7 דולר בלבד, המכיל אלוורה ומי ורדים – ״זה מי ורדים, אני אוהבת מי ורדים וכל דבר שקשור בוורדים. למען האמת, זה הפרח האהוב עליי״. רשמנו.

סתיו ממון

סתיו ממון

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות