משדרגים ביצועים: פלייליסט אימון מושלם עם החדשים והנכונים

למוזיקה יש סגולות נפלאות וחשיבות מהותית בחיי היומיום שלנו. היא מרימה לנו כשאנחנו שמחים, מנחמת אותנו כשאנחנו עצובים, מרגיעה אותנו כשאנחנו לחוצים וממהרים לעבודה או לעיסוק אחר וגם מרדימה אותנו כשאנחנו עייפים.

למוזיקה יש גם סגולה נוספת, לקבוע את הטמפו שילווה אותנו בשגרה שלנו בכלל ובשגרת אימונים בפרט, לכן במדור החדש של "ברונקה" נגיש לכם מדי שבוע את מיטב השירים האולטימטיביים והחדשים שימריצו את דמכם באימון שלכם ויסייעו לכם לעבור את היום באנרגיות ואולי אפילו עם חיוך.

האחים ג'ונאס – Cool

"מרגיש 'מגניב' כמו ג'יימס דין החדש", כך שרים האחים ג'ונאס בשיר הקיצי והחדש שלהם – Cool, פופ נוסחתי קיטשי אך קליט וקצבי שמביא את השמש ללב, בייחוד לאור הקליפ המצולם ברחבת חוף הים ביום קיץ חמים.

מה שאני אוהב בשיר החדש של הג'ונאס, זו היכולת שלהם להישאר באותה פורמולה ידועה ומוכרת אך עם זאת להמשיך להביא וייב מקורי, מרענן ומתקתק.

קרול ג'י – Punto G

רגאטון חושני ומלא נענועי עכוז ולבוש מינימלי מרכיבים את השיר הלטיני החדש של קרול ג'י, קליפ העצמה נשית שכולל אך ורק נשים שוחות ומפזזות בתוך חדר מלתחות עם לא מעט פוזות שיגרמו לכם, הגברים להזיע.

השיר Punto G ממשיך את הקו של קרול ג'י שהולכת שוב "על בטוח" מבלי לקחת יותר מדי סיכונים מוזיקליים או שינוי מהנוסחא שעובדת לה. העיקר שהיא מספקת את הסחורה וגם לובשת גופיה של השיקאגו בולס.

2 צ'יינז, ליל ויין ו-E-40 –  2 Dollar Bill

2 צ'יינז, ליל ויין ו-E-40 מחזירים לראפ המסורתי את הכבוד שלו וחוברים יחד לשיר 2 Dollar Bill שנשמע כלהיט מהרגע הראשון עם חריזות שנונות, פזמון קליט ובעיקר קליפ מעניין ומיוחד הכולל ניתוח לב פתוח, משחק פוקר ובאדי בילדרית מבוגרת שעושה עיניים לראפרים. טראפ בשיא תפארתו.

עדן בן זקן – תרקדו

רגע לפני שתופיע בפני ראש הממשלה ביבי נתניהו, עדן בן זקן השיקה השבוע אלבום חדש ורביעי במספר – "חיים שלי". אחד השירים הטובים מתוכו הוא "תרקדו", המשלב צליל סירטאקי יווני עם טקסט מחאתי. חפלה שלא תשאיר אתכם אדישים.

אייל גולן – שיכור בלילות

אייל גולן השיק אף הוא אלבום חדש השבוע – "הפוך מהיקום" מתוכו השיר המקפיץ והחפלתי למדי – "שיכור בלילות" שמזכיר את אייל של ימי הזוהר הגדולים כמסלסל הלאומי. חפלה בשיא תפארתה.

איתי לוי – זז בטירוף

איתי לוי נוטש כליל את הסגנון הים תיכוני שהמליך אותו ומשחרר שיר פופ קצבי עם טקסט שטותי אך קצב נוסחתי ועכשווי שתפור למידותיו אמנם, גם אם דוגל באינסטנט שספק אם ישאיר חותם כלשהוא. הקליפ שצולם לשיר הוא בחסות חברת "לי קופר".

דודי פטימר

דודי פטימר

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות