פינק חוגגת 40 והולכת על בטוח

הצ'יינסמוקרס מול 5 Seconds Of Summer בשיר משותף, הראפר ג'י איזי בהתגלמות השופוני, פינק לקראת אלבום חדש והדואט הרומנטי של קמילה קביו ואלחנדרו סאנז שלא ישאיר אתכם אדישים. דודי פטימר עם חדשות המוזיקה מחו"ל

הצ'יינסמוקרס ו-5 Seconds Of Summer החליטו לחמם לנו את הלב עם סופו של חורף בבלדת אלקטרו פופ רומנטית ומרגשת – Who Do You Love.  פייר? התמכרתי מהשמיעה הראשונה.

לא רק שהשיר מלודי ופשוט, מה שהופך אותו לקליט למן ההתחלה, הוא גם מציג הרמוניות קוליות נהדרות ושילוב מוזיקלי מצוין בין שני ההרכבים. בכך מצליח להתאפיין בייחודיות למרות הקיטשיות הלירית שבו. מצפה לשיתוף פעולה נוסף.

"האלבום האחרון שלי יכול לממן את הנכדים שלי", כך שר הראפר ג'י איזי בשירו החדש – West Coast פרי שיתוף פעולה שלו עם הראפרים בלופייס, YG ואולבלאק. הקליפ לשיר, שצולם בשחור לבן, מציג את השופוני של הראפרים, לוקח את הסטריאוטיפ של הראפרים כמכונות לגלגול כספים, סמים, מלחמות כנופיות ומעריצות ורוקח ממנו שיר מלהיב וסוחף שנותן בראש.

פינק, שבספטמבר הקרוב תחגוג את יום הולדתה ה-40, שחררה השבוע את השיר Walk Me Home מתוך אלבומה העתידי – Hurts 2B Human. השיר, פופ קאנטרי עם עיבוד בומבסטי, מתאים לגוון קולה של פינק שהולכת "על בטוח", עם שירים שנוחים לה, בלי לקחת יותר מדי סיכון של להביא וייב חדש.

המתיקות של השבוע שייכת לאלחנדרו סאנז וקמילה קביו בדואט הרומנטי הלטיני – Mi Persona Favorita" קיטשיות רומנטית במלוא הדרה. ללא שום מילה נוספת.

דודי פטימר

דודי פטימר

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות