מסיבת העצמה: מתמודדות סרטן השתתפו בתצוגת אופנה מרגשת

מסיבת העצמה התקיימה אמש (ראשון) בקניון עזריאלי תל אביב, שחגג הבוקר את אירוע PINK PARTY, בהשתתפות נשים המתמודדות ומחלימות מסרטן השד עם תצוגת אופנה שמחה ומלאת תקווה.

תצוגת אופנה מרגשת נפתחה הבוקר בקניון עזריאלי תל אביב בשיתוף פעולה עם סלונה והמעצבת יאנה דרום. 20 נשים שמתמודדות ומחלימות מסרטן השד, צעדו על המסלול עם בגדי ים המיועדים במיוחד לנשים עם פרוטזת שד, לאחר כריתת השדיים כתוצאה ממחלת הסרטן מגיל 29-70, שחלקן החלימו ממחלת סרטן השד וחלקן בטיפולים גם בימים אלו.

הנשים לבשו בבגדים של חברת האופנה רנואר, את כפכפי הקיץ של MOSES לרשת WESHOES וכן, בבגדי הים של חברת האופנה "YANA FASHION" והציגו שמחת חיים והרבה תקווה. 

את הרעיון לתצוגה יזמה יאנה דרום, בת ה- 36 ואמא לשלושה ילדים, אשר בגיל 28 ובהריונה הראשון גילתה שהיא חולה בסרטן השד. לאחר שעברה אין ספור טיפולים כימותרפיים, הקרנות וניתוח כריתת שד עם שחזור שד שנכשל, הבינה כי אין מענה להלבשה תחתונה לנשים עם פרוטזות ופתחה את חברת "YANA FASHION" הנותנת מענה לנשים אלו.

צילום: בלה שחר

שרון חזיז פתחה את הבוקר המרגש הזה עם  סיפורה האישי ובקריאה לבנות כי גילוי מוקדם מציל חיים. בהמשך מנכ"לית סלונה עולה בסיפור אישי על בת דודתה שחלתה בסרטן השד והיום לוקחת חלק בתצוגה.

יאנה דרום המדהימה חופת באומץ: "בן אדם מבין שהחיים הם לא דבר מובן מאליו". היא קבלה את התובנה בגיל 28 שהייתה במהלך מסלול החיים הרגיל של תואר, נישואים והריון. במהלך ההריון היא מגלה גוש בחזה ומגלה כי זה סרטן השד. לא מספיקה לסיים את הלידה ומתייצבת אצל הרופאה שלה. היא מספרת שעמדה בתור ארוך של נשים חולות.

שד אחד חולה והשני מלא בחלב לתינוקת הקטנה. ״אני רצה לשירותים וסוחטת את החלב והרופאה אומרת לי – לא בוכים על חלב שנשפך״. מהר מאוד היא החלה בטיפולי כימותרפיה ורואה את השיער נושר. היא מודה על כל דבר שמציע העולם – על החום שבו אנחנו יושבים כרגע, על החול שנכנס לעיניים ועל הזכות לחיים. היא מסיימת במכתב שכתבה חברתה הקרובה שנפטרה ואומרת ״תחגגו את החיים״.

צילום: בלה שחר
צילום" בלה שחר
צילום: בלה שחר
סתיו ממון

סתיו ממון

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות