הלהיטים החדשים של מאי שאתם חייבים להוסיף לפלייליסט שלכם

הלהיטים החדשים של מאי כבר כאן והגיע הזמן לצרף אותם לפלייליסט האימונים שלכם. נגמרה לכם המוטיבציה? דודי פטימר עם ההמלצות שיחזירו לכם אותה בגדול

הראפר ליל נאס X חובר לזמר הקאנטרי בילי ריי סיירוס לוידאו המדובר ללהיטם המשותף הענק (מקום ראשון במצעד הבילבורד האמריקאי) – Old Town Road. השילוב של היפ הופ עם סול וקאנטרי זוכה לפנים צעירות ומרעננות בקליפ שנושא אותנו היישר לימי המערב הפרוע.

הלסי חווה סיוטים שגורמים לה להפוך לחיית רוקנרול ערפדית ומטורפת שאוכלת דם, מוכרת נשיות נועזת ועושה טיזינג חושני עם טקסט אוטוביוגרפי בו גורסת חד משמעית: "אני לא חייבת לכם שום דבר". כל זה קורה בלהיטה החדש Nightmare שלא ישאיר אתכם אדישים.

די ג'יי ק'אלד, טראוויס סקופ ופוסט מאלון מציבים בפנינו את המוטו לחיים: לחגוג מתי שרק אפשר. גם כשאתה חווה טרגדיות, גם כשאתה במשבר ואפילו על סף מוות- תמשיך לחגוג עם האנשים היקרים לך. כל זה בקליפ והשיר החדש של השלושה- Celebrate שכולל מתנקשים, מוות ולא מעט גופות, אך המון שמחת חיים. חגיגה, לא?

כוכב הרגאטון הבלתי מעורער של השנים האחרונות, מאלומה, משחרר עם תחילת הקיץ הישראלי את 11pm, שיר ראגטוני קצבי, חדש ונוסחתי כמו שרק הוא יודע. לא ישאיר אתכם לא רוקדים או מנענעים את האגן.

סאבלימינל, הזמר האפריקאי דאימונד פלטנומז והכנרת הישראלית-אמריקאית מירי בן ארי רוקחים עבורכם את הריקוד הלטיני-עברי החדש של הקיץ הלוהט- "איך שהיא רוקדת" (ביילה) שאמנם לא נושא בשורה מוזיקלית חדשה, אבל הקצב הממכר יעשה לכם טוב על הלב, לפחות לאורך 4:17 דקות השיר.

דודי פטימר

דודי פטימר

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות