מיילי סיירוס מעצימה יחד עם אמא שלה

מיילי סיירוס בהעצמה נשית על יחסי אם ובתה, פוסט מאלון ויאנג ת'אג מבלים בבית קברות וצ'לסי קטלר מפתיע בלהיט קיץ חדש. דודי פטימר עם חדשות המוזיקה מחו"ל

מיילי סיירוס פתחה את השבוע עם Mother's Daughter, שיר חדש מתוך ה-EP החדש שלה – SHE IS COMING ובו למעשה טורפת את כל הקלפים בקליפ לוהט למדי: אישה כבדת משקל שוכבת ערומה ומלא בשמן שיזוף, נשיקה לסבית ויחסי אם ובתה הם רק חלק מהעוצמה הנשית שסיירוס בחרה להעביר בקליפ מלא החושניות והאמירה.

השיר עצמו הוא פופ קליט וקיטשי בדיוק כמו שסיירוס יודעת להקליט ומספק את הסחורה, לא נושא בשורה חדשה אבל בהחלט עובר טוב באוזן.

פוסט מאלון ויאנג ת'אג נטשו לרגע את הראפ המסורתי והחליטו לאחד כוחות ולהוציא שיר נשמה מרגש, רומנטי ואף מייסר לרגע – Goodbye שכולל גם קליפ אפלולי למדי המתחולל בבית הקברות, לאחר שבחור שנדקר למוות על ידי כנופיית רחוב, מתעורר מהמתים והולך לפאב בניסיון להתגבר על הסכין בגב שתקעה לו אהובתו.

זמרת הפופ צ'לסי קטלר מפתיעה בשיר החדש עם קייגו – Not Ok שמביא את הטיזריות הווקאליות שלה לשיאה עם דאנס פופ כיפי ועכשווי שכולל נוסחתיות שבלונית, אך תפור היטב למידותיה של קטלר. שיר קיץ סטנדרטי אך מהנה.

דודי פטימר

דודי פטימר

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות