בת 70: סודות היופי של מריל סטריפ

מריל סטריפ חגגה אמש (שבת) 70, למרות שתודו שקשה להאמין. איך השחקנית זוכת האוסקר שומרת על שגרת יופי וטיפוח שהופכת אותה לכזאת זוהרת שמשאירה אבק גם לצעירות ממנה בהרבה? כל הפרטים

בעידן של היום, הכל אפשר לטשטש, אם לא בחיים האמיתיים אז ברשתות החברתיות. אפשר להניח הנחות ולהגיד שכוכבות כאלו ואחרות עוברות ניתוחים פלסטיים כאלה ואחרים, אבל סטריפ היא לא אחת מהן, ועדיין, היא מצליחה להיראות מעולה גם בלי זה. היא מאמינה שהיופי מגיע מבפנים ומנסה כמה שיותר לשמור על טבעיות, אז איך היא עושה את זה בגיל 70 ועדיין נראית מעולה?

בכתבה שפורסמה בDaily mail, סיפרה העיתונאית, פי גלובר, כי שמעה מחברה קרובה שנכחה בארוחת ערב בביתה של סטריפ, כי השתיים ניהלו שיחה והחליפו עצות טיפוח וביוטי. השחקנית המצליחה שיתפה אותה כי היא נמנעת מלגעת בפניה. ד״ר ניקול צ׳אנג מסבירה באותה כתבה כי נגיעה חוזרת בפנים עלולה להפיץ חיידקים ויכולה לגרום לזיהום. ״אני מסכימה עם עצתה של מריל סטריפ וממליצה לכולם לא לגעת בפנים שלהם יותר מדיי״.

השחקנית עטורת הפרסים דוגלת בטבעיות שמתבטאת באורח החיים שלה עצמה.

מאז הופעתה הראשונה של סטריפ באירועי השטיח האדום בשנות ה70, האיפור שמלווה אותה הוא איפור טבעי. אירוע אחר אירוע היא מאופרת באמצעות איפור בגוון עורה ואודם טבעי בגווני ורוד, ניוד או אפרסק. וזו שיטת איפור שהשחקנית דבקה בה כבר קרוב ל-5 עשורים.

קרם הפנים בו היא משתמשת, אם תהיתם, מכיל חומרים טבעיים בלבד ומשתדלת להתרחק מהשמש.

מבחינת שמירה על גזרה- מריל סטריפ צורכת אוכל אורגני מזה שנים רבות. בראיון שהעניקה למגזין interview שיתפה – ״כל מי שאני מדברת איתו על זה מסכים איתי שזה חשוב. הם רק צריכים את המוטיבציה להאמין שמשהו יכול להעשות״.

היא מאמינה כי אימונים הם הדרך להישאר חטובה, ובהתאם לדרך חיים שדוגלת בטבעיות, כך גם האימונים שלה – היא מעדיפה אימוני שחייה למשל, על אימונים בעצימות גבוהה.

היא גם יודעת לפרגן לעצמה ואומרת שאם היא נמצאת בחוץ כל היום היא מרשה לעצמה לאכול ארוחה מאוזנת בלילה. היא לא נמנעת משתייה אלכוהול, אבל היא מתונה מאוד בצריכתו.

יש גם עצות מנטליות – אחד הסודות של מריל סטריפ הוא לעשות דברים שחשובים לה, בקצב שלה ובמתינות. למשל – היא משתדלת לעבוד על סרט אחד לשנה, מה שמאפשר לה להעביר את הזמן גם עם המשפחה בלי לחץ. לפי מגזין allayurveda, היא מאמינה כי המפתח לשליטה על מראה ההזדקנות הוא לשלוט במתח ולא להעמיס על עצמך עבודה.

View this post on Instagram

Happy birthday queen #merylstreep ! 🎂 (+70)

A post shared by Catwalk by L. (@catwalkbyl) on

סתיו ממון

סתיו ממון

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות