סודות הגזרה המושלמת של מלאני גריפית' בגיל 62

בשבוע שעבר, פרסמה השחקנית מלאני גריפית׳ תמונת ביקיני שחושפת גזרה חטובה ברמה כמעט לא הגיונית, כזו שגרמה לנו לשפשף את העיניים ולוודא שראינו טוב. גריפית׳ היא אחד מסמלי הסקס האיקונים של שנות ה90, ובאוגוסט הקרוב היא עתידה לחגוג יום 62 אביבים הוליוודיים. אז איך היא עושה את זה? יצאנו לחקר מעמיק

בסרטון ששיתפה השחקנית ההוליווידית בחשבון האינסטגרם הפרטי שלה, חושפת את שגרת האימונים שלה בחדר כושר. גריפית׳, כמובן, לא שכחה לתייג את המאמן האישי שלה, מאמן הסלבס, גונאר פטרסון, איתו היא מתאמנת כבר 7 שנים. ״אני מעריצה את האיש הזה". הודתה. "הוא גם לי לשמור על הגוף שלי בן ה50+11 חזק ויציב. הוא גם סוג של המטפל שלי״. פטרסון, לא נשאר אדיש והגיב ״לגמרי עשה לי את היום״, והעלה את הסרטון גם בחשבונו האישי.

בקליפ אנחנו רואים את האייקון של שנות ה-90 בחזיית ספורט ורודה ובאימון קשוח שעייף אותנו רק מלהסתכל. היא מתחילה בפלאנק תוך כדי הזזת לוח צהוב מימין לשמאל. בתרגיל הבא גריפית׳ מרימה את עצמה באוויר כשהיא יושבת ועושה רגליות. לאחר מכן היא מבצעת לאנג׳ים כשהיא מחזיקה שק משקל בידה ומעבירה אותו מצד לצד. בהמשך הסרטון, מבצעת מלאני תרגיל אירובי ותרגילי עיצוב גב וזרועות.

בכתבה שהתפרסמה במגזין organic authority, נחשפו שיטות האימון של גריפית׳ עם המאמן האישי:

פיטרסון הוא מאמן סלבס, וכיאה לסלבס – יש לוח זמנים צפוף. רבים מהם גם מתאמנים קבוע בסוגי ספורט שונים וקבועים לאורך השבוע כמו יוגה, פילאטיס, ספינינג, טניס או אומנויות לחימה. אימונים צריכים לכלול מגוון של תנועות. להשפעה מקסימלית, ממליץ פיטרסון על שילוב ״תנועות כוח מרובות מפרקים״ כגון שכיבות סמיכה, סקוואטים או לאנג׳ים, בשילוב אירובי עם עצימות גבוהה.

״אל תחזיקו מעמד״ פיטרסון מאמין בתוקף. ״אם תתנו 100 אחוז ממכם ותסיימו ב80-85% אחוזים הצלחה – זה נהדר. אם תשאפו ל80-85% ותסיימו ב65-70% ותתאכזבו באופן קבוע״.

מתאמנת בכל מקום

מבחינת המאמן הקשוח, אין כזה תירוץ ״לא הייתה לי גישה למכון כושר להתאמן״. פטרסון נותן אימונים שאפשר לבצע אותם בכל מקום, גם בלי שום ציוד.

מזון טבעי והרבה נוגדי חמצון

מאמן הסלבס דוגל בצריכת מזון טבעי וטרי שאתה יכול לקטוף או לגדל בכדור הארץ. ״הצמדו למזון הכי טבעי שיכול להיות״. בבוקר, למשל – חלבונים קלים, פחמימות קלות ופירות נוגדי חמצון ברמה גבוהה כמו אוכמניות. בארוחת הצהריים, גורו הפיטנס ממליץ לשלב פחמימה נקייה, חלבון קל וירקות, וגם בארוחת הערב חשוב חלבון וירקות. חוץ ממה כן לאכול – פטרסון שם דגש על אויב גדול מבחינתו: סוכר מזוקק. ״זה מוות לבן! זה כל כך מקשה על הגוף, מקפיץ את רמות האינסולין ומעודד אחסון שומן״.

סדר הארוחות

עפ״י המאמן של גריפית׳, הארוחות צריכות להיות קטנות יותר מהבוקר ועד לערב. כלומר: ארוחת הבוקר היא הארוחה הגדולה ביותר שתצרכו במהלך היום. פיטרסון אומר, כי יש להימנע בסוף היום מאכילת פחמימה מורכבת כגון שיבולת שועל, לחם מחיטה מלאה, תפוחי אדמה, תירס, עדשים, אפונה ושעועית. כמובן שישנן מספר גישות שונות של מומחים שונים בנוגע לארוחות, אבל אנחנו יודעים למי מקשיבה מלאני גריפית׳ ובאיזה גוף היא מחזיקה כרגע, בגיל 61.

סתיו ממון

סתיו ממון

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות