חוגגת 38 שנות סטייל: סודות היופי והגזרה של מייגן מרקל

הדוכסית מסאסקס, הלא היא מייגן מרקל, חגגה בתחילת השבוע יום הולדת 38. תואר ״הדוכסית מסאסקס״, אמא לארצ׳י, בנה המשותף עם הנסיך הארי ומקומה והכרתה כמובילת דעת קהל הם רק חלק מההטבות להן זכתה מרקל כשהצטרפה למשפחת המלוכה, אבל אין ספק שהיו גם ויתורים, למשל – הקריירה. לפני שקבלה את תואר הכבוד וחלק במשפחת המלוכה, כיכבה בסדרה המדוברת suits ושחקה במספר סדרות וסרטים.

לדוכסית יש גם מקום שמור בתעשיית האופנה – היא סמל אופנה בריטי, ניהלה בלוג לייף סטייל בשם The Tig, ממנו נאלצה להיפרד עם כניסתה לבית המלוכה הבריטי, יצרה בעבר שתי קולקציות בשיתוף חברת אופנה קנדית והשנה היא משמשת כעורכת אורחת של גליון ספטמבר במגזין ווג הבריטי.

למרות כל הוויתורים הללו, מדובר בבת למשפחת מלוכה, אז נשאר לנו לשאול – איך נראה יום בחייה של דוכסית סאסקס? כל הפרטים וסודות המלוכה.

בחיים לא מוותרת על יוגה

הדוכסית פותחת את היום בשעה 4:30, עוד לפני הזריחה. לשם מה? אם יש משהו שלמדנו על מרקל הוא שיש דבר אחד שעליו לא תוותר, לא משנה באיזה תואר היא אוחזת – יוגה. כשאת גרה באחוזה (שלא לומר – ארמון), אין לך מה לצאת מהבית כדי לעשות יוגה, וכך גם מייגן מרקל. את אימוני היוגה שלה היא מבצעת בבית. את האהבה ליוגה רכשה מאמה, שהיא עצמה מדריכת יוגה באל איי.

אחרי שסיימה את היוגה, לפי מגזין Vanity fair, מרקל מתפנה להתחיל את היום בשליחת מיילים לצוות שלה. באקס בלוג בניהולה, סיפרה הדוכסית כי אחת הדרכים איתן היא אוהבת להתעורר היא מוזיקה, ויש לה אפילו פלייליסט שנקרא ״wake up playlist״.

אוהבת אסאי לארוחת בוקר ונמנעת מקפה

לפי המגזין Showbiz cheatsheet, מייגן מרקל לפעמים מדלגת על ארוחות הבוקר, אבל אוהבת לפתוח את הבוקר שלה עם ארוחה סופר בריאה כמו קערת אסאי עם שיבולת שועל או חביתות למיניהן.
מרקל מנסה להימנע כמה שיותר מצריכת קפאין ואף הודתה כי עניין התזונה מאוד חשוב לה, כך שהיא מעדיפה לעשות את הקניות בעצמה, וצורכת מזון מלא.

רצה בשביל הנפש

הדוכסית נצפתה לא מעט פעמים במהלך ריצה ליד ארמון המלוכה. בעבר סיפרה למגזין Shape שהיא אוהבת לעשות הליכות ולרוץ בעיקר בשביל הנפש שלה.

טקסים ואירועים

כחלק מתפקידה של המשפחה, הנוכחות באירועים חברתיים ופגישות, גם מרקל לוקחת חלק בתפקידה החשוב של הדוכסית ונוכחת באירועים הללו, וזה בעיקר הלו״ז שלה. ללכת מאירוע צדקה להשקה לצד קווין בי, מפעילות חברתית לאירועי התרמה וכדומה.

סרט טוב לצד הנסיך

כנראה שהתשוקה לסרטים וטלוויזיה לא פסקה אצל מרקל. הזוג המלכותי, הארי ומייגן, צורך תרבות ואוהב לבלות בהצגות, סרטים ולראות כאלה גם בבית. הם אוהבים לסיים את היום עם סרט או סדרה טובה וגם לצאת לדייטים בערבים לקולנוע ולתיאטרון.

View this post on Instagram

Happy birthday to this ever smiling girl!

A post shared by HRH The Duchess of Sussex (@hrhduchessmeghan) on

סתיו ממון

סתיו ממון

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות