אחרי ההתמכרות: קבלו את שיר ההמשך של "הוואנה"

קמילה קביו ושון מנדס בלהיט ההמשך ל"הוואנה", מיגוס משחק באסוציאציות ולואי פונסי לא מצליח לשחזר את ההצלחה של "דספסיטו". דודי פטימר עם חדשות המוזיקה מחו"ל

קמילה קביו מנסה למחזר את הלהיט הענק "הוואנה" בדואט חדש עם שון מנדס בשם "סניוריטה" שלמרות הנוסחתיות שבו, מצליח להביא וייב חושני ולטיני קליט שתופס את האוזן משמיעה ראשונה עם פזמון מדבק: I Love You When You Call Me Senorita. אחד הלהיטים הבאים שהולכים להפוך את הקיץ הקרוב ללוהט במיוחד. בקליפ, אגב, מלמדת קביו את מנדס כמה צעדי ריקוד סקסיים במיוחד.

הראפר מיגוס סופר את הדולרים במשחק אסוציאציות טקסטואלי בשירו החדש Stripper Bowl שהאסימטריות שבו מצד אחד והמונוטוניות מצד שני עם המילים השובבים והקליפ עמוס העכוזים והחזה החשוף מספקים את הסחורה לקהלו.

תהיתם פעם איך ייראה רסיטל ראפ רחוב עם פסנתרן וקהל מעונב של היכל תרבות? לראפר YG יש את הפתרון ובקליפ לשירו החדש- Hard Bottoms And White Socks הוא מציג גישה בוגרת, מתונה ומסקרנת של האוטופיה הזו.

אחרי ששותפו למגה להיט "דספסיטו", דדי יאנקי, ביקר בישראל, משחרר לואי פונסי שיר רגאטון חדש פרי שיתוף פעולה שלו עם אניטה ואלכס סנסיישן – Pa'Lante שנשמע כמו רגאטון סטנדרטי ולא איזה להיט שיותיר חותם מי יודע מה, שיר סתמי שכיף לשמוע ולעבור הלאה.

דודי פטימר

דודי פטימר

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות