בגיל 49 ג'ניפר לופז נבחרה לאייקון אופנה

בכל פעם מחדש אנחנו מתפעלות מחוש האופנה המפותח של ג'ניפר לופז, ביכולת העזה שלה להפתיע מחדש, להעיז, ולגרום לנו להתפעל מהגוף החטוב שלה גם בגיל 49.

אמש, (שני), נערך טקס פרסי האופנה ה–CFDA האמריקאי בפעם ה–38 בברוקלין, ניו יורק. ולמרות שהיו שם שורה של זוכים וזוכות מכובדים, אי אפשר היה להתעלם מג'ניפר לופז שקטפה את תואר אייקון האופנה לשנת 2019. לופז הגיעה בסט כתום של מעצב האופנה ראלף לורן תוך כדי שהיא משוויצה בשרירי הבטן המושלמים שלה, עליהם היא עומלת שעות בחדר הכושר.

לופז אמרה בתגובה על השטיח האדום שהיא מאוד אוהבת אופנה, ושמדובר בהגשמת חלום עבורה. אלכס רודריגז שליווה אותה בערב הזה, אמר שהוא נפעם ממנה בכל פעם מחדש ושהיא ראויה לכל הפרסים האלו.

ואיך היא משיגה את שרירי הבטן החטובים שלה? לופז אמרה למגזין Hello שאחד מהסודות הכי טובים שלה הם דווקא שתיית מים, שעוזרת לה לשמור על עור פנים זוהר וגם על גזרה חטובה, אבל אל תתלו הכל במים. ג'יי לו שומרת על תזונה באדיקות כשהיא דוגלת באכילה נקייה ללא אלכוהול וללא סוכרים, אבל עם הרבה ירקות ופירות, היא מתאמנת כמעט כל יום באימוני כוח בשילוב ריקוד, שעוזר לה לשמור על הכושר ובטן לוהטת.

כתב מערכת ברונקה

כתב מערכת ברונקה

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות