הלם: רקדניות מתערטלות ואיגי אזליה לוהטת בבית קברות

איגי אזליה לוהטת בבית קברות, הראפר לוגיק בוידוי כואב ושון פול וג'יי באלווין פותחים את הקיץ עם להיט רגאטוני חדש. חדשות המוזיקה מחו"ל

איגי אזליה הרבה זמן לא נשמעה ונראתה לוהטת כל כך כמו בשיר והקליפ החדש Sally Walker, שכבר כמה חודשים זוכה לטיזרים מצידה ומצד מעריציה ברשתות החברתיות והשבוע סוף סוף ראה אור באופן "רשמי".

הקליפ שנפתח בתאונת דרכים קטלנית לה גרמה אזליה, מתאר טקס הלוויה מכובד שכולל רקדניות מתערטלות ליד הקבר, ארון קבורה מהודר כשהזמרת מענטזת בחושניות כזו שגורמת גם למתים להזיל ריר. מהלוויה בעלת קונוטציה עצובה וקודרת, אזליה הופכת את המקום למסיבה פרועה.

 מבחינת הגימיק הרעיוני מדובר במשהו פראשי ומרענן ומבחינה מוזיקלית, מדובר בראפ די סטנדרטי של אזליה עם מעבר מוזיקלי בגדר C PART מעניין ומסקרן בסוף השיר ששובר את השגרה. הלוואי על כולנו הלוויה שכזו.

המוות (כמעט) לא פוסח גם על הראפר לוגיק שבקליפ החדש מתחיל לדמם בעודו שר על וידויים של מוח מסוכן (כשם השיר: Confessions Of  A Dangerous Mind) כשככל שדקות השיר מתקרבות לסיומו, כולו מוכתם בדם וממשיך לחייך ולמכור למאזינים וידויים ועצות בשקל.

 

שון פול וג'יי באלווין פותחים את הקיץ בטיול טרקטורונים בשטח הפתוח עם להיט הרגטון החדש שלהם – Contra  La Pared שאמנם לא נשמע סוחף במיוחד אלא בנאלי ונוסחתי, אך מספק את הסחורה של להכניס את המאזין לקצב, שתכלס זו מהות הרגאטון, לא?

דודי פטימר

דודי פטימר

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות