שיער גלאם בקיץ: 4 טרנדים שכדאי לאמץ

כמו שאנחנו מחליפות בין ארון קיץ לחורף, גם את השיער יש להתאים למזג האוויר השמשי. והחם. קבלו את הטרנדים הרותחים של הקיץ בגזרת השיער שאי אפשר להתעלם מבואם, קבלו השראה ליום שיער טוב

חום דבש זה הבלונד החדש

בהתאם למראה השזוף, גם השיער צריך לקבל את הגוון הקיצי. מבלונד דרך גווני השמש ועד הטרנד החדש שכבר כבש לא מעט סלבס – חום דבש. הצבע הקיצי הזה משתלב עם קרני השמש והשיזוף כל שבקלות אפשר לחשוב שאת בכלל אקזוטית.

אומברה

בתחילת שנות ה-2000 היה הטרנד הזה קונצנזוס. האומברה הוא שילוב הדרגתי של גוונים שמתחיל מהכהה ביותר בשורש השיערה, ומסתיים בבהיר ביותר בקצוות. כמעט ואין אחת שלא אימצה או לפחות ניסתה את הטרנד הזה. אז עכשיו הוא חוזר אלינו, יפה יותר, עדין יותר ובול בזמן לקיץ. אגב, הוא לא רק לשיער חלק. קחו את עדן פינס לדוגמה, שהצליחה לגמרי לשלב את זה עם התלתלים ההורסים שלה.

ביץ׳ ווייבס

כשמו כן הוא, שיער גלי ומראה קיצי. זה נחמד לחשוב על הלוק שיוצאים מהמים המלוחים והשיער מתייבש ומשאיר אחריו גלים טבעיים בשיער. כמובן שלא לכולן המראה הזה בא בקלות, אז כדי לבנות לעצמך מראה כזה, אפשר להשתמש בנגיעות של בייביליס ובספריי מייצב.

קארה ארוך

הפתרון המושלם לאלו שרוצות לעשות קארה (כי זה פשוט סקסי) אבל עדיין מפחדות (אפשר להבין). מדובר בקארה ארוך, טרנד שכבש כבר לא מעט סלבס, והוא נותן את הלוק של הקארה עם אורך שיער שידחה את הדמעות שבאות אחרי תספורת.

סתיו ממון

סתיו ממון

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות