בגיל 34: סודות היופי של גל גדות

רגע אחרי שהוונדר וומן שלנו גל גדות, שחקנית הוליוודית, דוגמנית ופרזנטורית רבלון, חגגה 34 שנים של הצלחה, ורגע לפני שהיא מופיעה באירוויזיון וממשיכה לעשות לנו כבוד – החלטנו לברר מהם סודות היופי הכובש שלה שכוללים מתברר הרבה מים ומגבת חמה עם שמנים אתריים ששווה לאמץ!

View this post on Instagram

Night out in Toronto 🇨🇦

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

הרבה הרבה מים

זה אמנם לא סוד חדש והיום כבר כל התזונאים ומאמני הכושר ממליצים, אבל כנראה שזה באמת צריך להיכנס לטריק חובה למי שרוצה עור זוהר. בראיון למגזין Byrdie אמרה גל גדות "לא משנה כמה קרם לחות תמרחי על העור שלך, אם את מיובשת מבפנים – שום דבר לא יעזור".

מגבת חמה

גל רגילה כנראה להיות מאופרת תחת אור הזרקורים שעות על גבי שעות. כשהיא רוצה להסיר ממנה את האיפור מה היא עושה? שמחות ששאלתן – היא לוקחת מגבת לחה ומחממת אותה במיקרוגל לדקה ופשוט מורידה איתה את האיפור ושוטפת את הפנים. וקבלו ממנה גם טיפ: "אם מוסיפים לזה לבנדר או שמנים אתריים אחרים – זה ממש ממש טוב".

השמן שמונע התייבשות העור

בעבר סיפרה גדות כי היא נוטה להתייבש בקלות וזה גם מתבטא בעור. בשביל לשמור על הלחות לעור, הדוגמנית-שחקנית משתמשת בשמן ניקוי של  La Mer, כך ספרה לווג. ובימים ארוכים שבהם היא צריכה לשמור על האיפור, היא משתמשת בתרסיס המים של EVIAN שמונע התייבשות.

טבעי הוא הטוב ביותר –

גל גדות מספרת כי את האיפור גילתה בגיל יחסית מאוחר. היום היא כבר יודעת על הפטנט הזה הרבה, אבל היא מאז ומתמיד לא אהבה גל להתאפר מדיי. אם מתאפרים יותר מדיי – זה נראה לעין, אז גל מספרת במה היא כן דואגת להשקיע "אני דואגת לנקות את העור שלי מאוד טוב לפני שאני הולכת לישון, אני מתאפרת מאוד עדין בשגרת היום יום שלי, אני הולכת לקוסמטיקאית פעם בכמה זמן, אני מורחת קרם הגנה וזהו!".

View this post on Instagram

Caption this 🤔 📸 by @dudihasson1

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

View this post on Instagram

What a wonderful time at the PGA Awards last night.

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

סתיו ממון

סתיו ממון

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות