לא ייאמן: סודות היופי של המפורסמות לערב הגאלה

אם נתעלם לרגע מהלוקים המטורפים שלבשו המפורסמות בערב המאט גאלה היוקרתי, אי אפשר שלא לשים לב לה שהן כל כך זוהרות תמיד ובעלות עור בוהק. מה הן מורחות שאנחנו יכולות גם? ובכן, מתברר שאין קרם קסם, אלא יותר מיקס של פרוצדורות, וזוהי רק חלק מהתורה

ג'ואנה צ'ק, קוסמטיקאית וגורו טיפוח, היא זו שאחראית על הגלאם של השמות הגדולים ביותר שמככבים על השטיח האדום, עם 30 שנות ניסיון, טוענת כי המפתח לעור המושלם של המפורסמות לא טמון בטריק ברגע אלא באורח החיים כולו, הכולל את כל האספקטים של בריאות פלוס הטיפולים שהיא מציעה להם ממש לפני הערב הגדול והרבה קודם.

מדובר בשילוב של טכנולוגיות חדשניות שחלק מהן היא נסעה ללמוד בפולין והטיפולים כוללים עיסויים ידניים לצד מכשור המבוסס על מצב העור ולא על פי סוג העור.

בין הלקוחות של ג'ואנה, רשימה ארוכה ומרשימה של לקוחות בולטים וידוענים וביניהם: קים קרדשיאן, אנה וינטור, קייט וינסלט, אומה תורמן, קייט בלנשט ועוד, כך שאנחנו מניחות שיש לה ידע ותוצאות בידיים.

ג'ואנה טוענת שלפני אירוע כזה, היא רואה את המטופלות שלה לפחות 3 שבועות לפני האירוע למשך פעם בשבוע לשעה וחצי של טיפול, כאשר הטיפול הסופי יהיה קצר יותר לרוב.

האירוע", אומרת ג'ואנה. זה בסדר פעם בשבוע במשך 90 דקות בכל פעם. הטיפול הסופי יכול להיות קצר יותר.

כדי שהכוכבת הגדולה תהלך עם עור מבריק ומושלם בערב הגדול, ג'ואנה מתחילה 3 שבועות קודם עם פילינג אגרסיבי יחסית, המסיר את התאים המתים וגורם לו להתחדש אך ללא סיכונים מיותרים. לאחר מכן היא עושה להן את פילינג היהלום וחומצות, טיפולי LED בתוספת עיסויים רבים.

היא משתמשת גם בלא מעט מסכות ושמנים לניקוי והחדרה של חומרים, יש מסכות חימר מיוחדות לשיקום, טיפול דלעת אנזימתי ואף קוביות קרח עם בד כותנה להרגעת העור.

 

שבועיים לפני האירוע הנוצץ, ג'ואנה ממשיכה עם מלאכת העיסויים הממריצים שלה בשילוב ידני עם מכשור מתקדם, היא תעבור למסכות לחות והבהרה לסירוגין. בשבוע שלפני האירוע, העיסויים ממשיכים בשילוב מסכות, אולטרסאונד ולד, וביום האירוע מדובר בטיפול קצר יותר של יונים שליליים, אולטרסאוד ולד באותו הזמן. והתוצאות? לפניכן!

View this post on Instagram

#ladygaga #metgala #metgala2019

A post shared by Tinky (@favoritecelebritys) on

שרון ינובסקי קפלן

שרון ינובסקי קפלן

מאמנת כושר ופילאטיס, מאמנת ריצה, מרתוניסטית, נטורופתית ועיתונאית, אקס עורכת האופנה והלייפסטייל אתר ערוץ 10

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות