הסוד המשונה של כריסי טיגן לעור חלק

כריסי טיגן ת ה-33, ידועה כמי שחושפת ה-כל ברשתות, החל ממספר הקילוגרמים שעלתה ועד לחרדות ולדכאונות שסבלה מהם אחרי הלידות שלה. לאחרונה היא חשפה גם כמה סימפטומים שהיא סובלת מהם כמו עקצוצים והירדמויות קלות בפנים וגם – אדמומיות בעור, שככל הנראה נובעת ממתח לטענתה.

טיגן לא ממהרת למרוח קרמים יקרי ערך על העור המיובש והאדמומי שלה, אלא משתמשת בנפלאות הטבע – באלוורה טבעית. הכוכבת העלתה סרטון לסטורי שלה, ובו היא מראה איך היא חותכת את עלה האלוורה באמצע ומורחת את הנוזל של האלוורה על האזורים הבעייתיים בפניה הסובלים מיובש ואדמומיות כמו בצידי האף, מעל הסנטר ואף ליד העיניים.

סגולות האלוורה

רובינו מכירים את האלוורה כג'ל הירוק הזה שעוזר לנו להתמודד עם החשיפה המרובה לשמש, אך לצמח האלוורה יש סגולות רפואיות רבות החל מסיוע בירידה במשקל וחיזוק מערכת העיכול,הוא מאזן את רמת הלחויות בעור, מטפל בכוויות, בעל השפעה מרגיעה על הגוף ותורם למניעת עצירות. 

האלוורה לעור פנים מושלם

בהקשר של עור הפנים, ניתן למרוח את האלוורה בלילה כמסכת יופי במקום קרם לילה או מסכת לחות ולהתעורר עם עור עשיר בלחות ואף למנוע את תסמיני הגיל בזכות שפע הלחות שבו, האנטיאוקסידנטים ותכונות ההרגעה שבו שגם מטפלים באדמומיות ובעיות עור שונות.

כתב מערכת ברונקה

כתב מערכת ברונקה

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות