החיים של חן אטלס השתנו אחרי הסדנה של טוני רובינס. אלו 10 הטיפים שלה להצלחה

חן אטלס הגשימה חלום והרחיקה עד לונדון כדי לפגוש את טוני רובינס לסדנה של 4 ימים. והתוצאות? מינוס 4 קילו בלי מאמץ, השתתפות בסרט קולנוע, והרבה לקוחות שפשוט מתמגנטות אליה. מה הסוד? הנה 10 הטיפים מהסדנה של רובינס שכנראה חובה לאמץ

באפריל האחרון הגשמתי חלום והשתתפתי בסמינר של 4 ימים של טוני רובינס, המנטור מספר 1 בעולם, בלונדון.

מאז הסמינר עברתי מהפך מטורף בחיי: התחלתי לקום כל בוקר ב-6, כדי לעשות מדיטציה מעלת אנרגיה, לעשות הליכת בוקר ולהכין לעצמי שייק ירוק. על הדרך גם רזיתי 4 קילו בלי מאמץ בכלל.

ושיהיה ברור, כל אלה היו רחוקים ממני מרחק שנות אור! בחיים לא קניתי חסה לפני כן, והיו צריכים לגרד אותי מהמיטה בבוקר.

חוץ מזה, התחלתי למגנט אלי כל מיני דברים מטורפים בחיים שלי כמו חופשה חלומית בכרתים בסויטה מלכותית על הים בדיוק כמו שפינטזתי, כמו השתתפות בסרט קולנוע יחד עם בעלי בתור חתן וכלה, בבגדי החתונה המקוריים שלנו, בדיוק ביום הנישואין העשירי שלנו, כמו לקוחות מדויקות לי שפשוט מגיעות אלי בלי ויכוחים על כסף, כמו פריצה בעסק שלי ובעיקר – חזרה לי האנרגיה והתשוקה לחיים!!!

במיוחד בשבילכן ריכזתי את הטיפים הכי משמעותיים שאני לקחתי מטוני ומהסמינר שלו, שעשו לי את המהפך הגדול:

1. לפני הכל - מעלים סטנדרטים

ההצלחה שלנו לא תלויה ביכולת שלנו, אלא בסטנדרטים שלנו. לא תמיד אנחנו  משיגים את המטרות שלנו, אך אנחנו תמיד משיגים   את הסטנדרטים שלנו. המציאות שלך היא שיקוף מדויק של הסטנדרטים שלך, לא של התשוקות או המטרות שלך.
 
כך, למשל, אם תקחי אדם חטוב ושרירי ותשאלי אותו מה הסטנדרטים שלו בתחום הכושר והבריאות, כנראה שהם יהיו גבוהים יותר משל אדם שמן ורופס.

אנחנו יכולים לחלום להיות רזים אבל אם זה לא בסטנדרטים שלנו, זה כנראה לא יקרה, כי גם אם נעשה דיאטה, בסופו של דבר נחזור להרגלים הישנים, אלא אם כן נעלה את הסטנדרטים שלנו.

כלומר – הרעיון הוא להבין שיש הבדל בין "רצוי" ל"חובה" ולהפוך את ה"רצוי" ל"חובה". למה הכוונה? את מה שרצוי אנחנו עושים כשזה נוח ומסתדר, וכולנו מכירות את זה. לכולנו יש הרבה דברים שרצוי שנעשה…רצוי שנאכל פחות, רצוי שנרזה, רצוי שנרוויח יותר כסף וכו'. אבל זה לא יוצר שינוי לטווח ארוך. לעומת זאת, את החובה תמיד עושים. כי זה הסטנדרט. אפילו בלי להיות מודעים לזה. לדוגמה, אם הסטנדרט הכספי של מישהו הוא לא להיות במינוס, זה מה שהוא יצליח להשיג בחיים. לא יותר מזה. ואם הסטנדרט שלו הוא לעזור לאמא שלו מבחינה כלכלית, הוא ימצא דרך לעשות את זה, אפילו אם אין לו כסף. כי זה הסטנדרט שלו.
 

2. טיפ לצמיחה אישית- "אם אני לא יכולה- אני חייבת"

כל פעם שאת רוצה לעשות משהו שאת יודעת שיכול לקדם אותך או שיגרום לך לצמוח אבל את מרגישה שאין סיכוי שאת יכולה לעשות אותו (פוחדת, לא יודעת, או שאין לך זמן או כסף), תגידי לעצמך במקום זה שאת חייבת לעשות את זה! (אם זה משהו שיגרום לך להיות אדם טוב יותר).

3. הקיפי את עצמך באנשים עם סטנדרטים גבוהים משלך

כי מי שאנו מבלים איתו זה מי שאנו הופכים להיות. אם צריך – קחי מנטור בתחום שבו את רוצה להשתפר. מישהו שהצליח.

4. כדי ליצור שינוי מתמשך ולהשיג תוצאות, גבי את הסטנדרטים בריטואלים - מעשים קבועים שנעשים בזמנים קבועים ויוצרים הרגל.

כמו למשל – צרי לעצמך ריטואל בוקר מעלה אנרגיות לכל היום – קומי מוקדם, עשי מדיטציה, צאי להליכה, שתי שייק בריאות – או מה שעובד לך.

5. דמיינו את תמונת הניצחון

יש לך מטרה שאת רוצה להשיג ואת לא בטוחה שזה יקרה? עשי מה שהאלופים האולימפיים עושים – צרי ודאות מראש על ידי כך שתדמייני את תמונת הניצחון שלך בצורה המוחשית ביותר.  איך תרגישי כשזה יקרה? איך תיראי? מה תראי שם? מה תשמעי? מה תחשבי על עצמך? המוח שלנו לא מבדיל בין מציאות לדמיון. נצלי זאת לטובתך.

6. קבלי החלטה להיות שמחה בלי סיבה!

כדי לשפר את איכות חיינו, הרעיון הוא לשנות את המצב הפסיכולוגי, ללא תלות בנסיבות החיים. וזה בשליטתנו. כי אם השמחה שלך תלויה רק בנסיבות החיצוניות בחייך, מה הסיכוי שלך להיות שמחה? אפסי!!! הרי לא חסרים אירועים שליליים בחיי כולנו. החיים שלנו הם תוצר של ההחלטות שלנווההחלטה הכי חשובה שאת יכולה לקבל בחיים היא – להיות שמחה בלי סיבה!

7. מוקירים תודה

החליפי ציפיות בהוקרת תודה וחייך ישתנו. ציפיות לא ממומשות גורמות לנו לתסכול, אכזבה וייאוש. החליפי אותן בהוקרת תודה על מה שיש והשפע בחייך יגדל. תמיד יש על מה להודות. תמיד. צריך רק לבחור להתמקד בזה. בנוסף, הוקרת תודה היא התרופה לרגשות של פחד או כעס. אי אפשר לכעוס ולהוקיר תודה בו זמנית. נסי את זה.

8. העלו את רמת האנרגיה

הדבר הכי חשוב בחיים זה אנרגיה. כשיש לנו אנרגיה אין דבר שיעמוד בפנינו. לכן, דאגי להעלות את רמת האנרגיה שלך. זה יעצים אותך וישפיע על כל תחומי החיים.

9. פעילות פיזית להעלאת האנרגיה

הדרך הכי מהירה להעלאת האנרגיה וה"תדר" (מצב הרוח) היא – על ידי שינוי פיזי – תנועה, נשימות, פעילות גופנית. Motion creats emotion.

10. מיקוד במה שיש

דרך נוספת יעילה ומהירה לשיפור מצב הרוח – שני את המיקוד שלך – במקום להתמקד בשלילי, במה חסר, במה שנגמר ובמה שלא עובד, התמקדי במה שמעצים אותך, מה שיש לך בחיים, מה שעובד ומה שאת רוצה להשיג.

כתב מערכת ברונקה

כתב מערכת ברונקה

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות