לא ייאמן: סוד עור הפנים של קייט בלנשט בגיל 50

היא שחקנית מצליחהזוכת אוסקר (פעמיים), ידועה בסטייל המהפנט שלהאם לארבעה והיא חגגה 50. איך בין כל הטירוף הזה היא מצליחה לשמור על עור פנים מושלם? בראיון למגזין allure, היא חושפת את כל הסודות. 

 

סוד הקביעות בטיפוח

קייט בלנשט מספרת בראיון למגזין allure כי היא אוהבת לגוון בבגדים שהיא לובשת ובתסרוקות שלה, אך כשזה מגיע מעור שלה, זה דבר אחר לגמרי. "אני חושבת שהעקביות היא חלק גדול מהפיכת העור לעמיד יותר". בלנשט היא הפרזנטורית של חברת הטיפוח sk2 שאפילו יצרו מוצר בהשראת השחקנית – תרסיס לחות ואנטי אייג'ינג שמתאים לשימוש גם ככה, באמצע היום. היא אמא לארבעה ילדים, שחקנית קולנוע מצליחה ומבלה הרבה בנסיעות ומספרת כי העור שלה ספג הרבה מכך, אבל היא מרגישה שאת העמידות עור הפנים שלה יכולה לשייך רק לעקביות בשימוש במוצר.

הסוד שעובד לכולן – קרם הגנה

כמו רבות וטובות שחשפו את הסוד הזהגם זוכת האוסקרקייט בלנשטמקפידה להשתמש במקדם הגנה. על הסוד הזה היא דווקא מודה לאמה, שתמיד עודד  אותה להתרחק מהשמש ולהשתמש במסנני קרינה. "אני חושבת ש-90 אחוז מהאנשים שיש להם בעיות בעור, מדברים על נזקים שגרמה השמש. 

מסכות לכל מקום

בלנשט משתפת שהיא לוקחת איתה מסכה לכל מקוםגם למטוס ״אבל אני מחכה שהאורות יכבולמרות שלפעמים אני כל כך נואשת שאני לא יכולה לחכות, אני פשוט שמה כיסוי עיניים ואת מסכת הפנים".

ויטמינים

בראיון חשפה השחקנית זוכת האוסקר כי החלה להשתמש בתקופה האחרונה בויטמין נוזלי לעור בשם Aethern Advanced Skin Beauty Program . תסמין שכיח של חוסר בברזל הוא עור חיוור״שמתי לב שאני חיוורת יותר״ היא מספרת.

לא להיכנע ללחץ

״אני לא דוגמנית ואף פעם לא הייתי הנערה היפה בבית הספר״ מספרת בלנשט״המראה שלי הוא חלק ממני אבל הוא לא כולי. אני מרגישה הרבה יותר לחוצה לעשות את העבודה שלי בצורה הנכונה, כלומר לספר את הסיפור וליצור דמות מעניינת". אחד האתגרים אתם מתמודדת קייט במסגרת הקריירה שלה היא לגרום לדמות להיראות צעירה יותר ממה שהיא בחיים האמיתיים. "הדבר היחיד שאת יכולה לעשות הוא להראות הכי טוב שאת יכולה. השאר אלה אנשים בלתי נראים שמדברים באינטרנט ולהם אני לא מקשיבה". 

סוד קטן שחשפה הקוסמטקיאית ג׳ורג׳יה לואיזשמטפלת במפורסמות רבות וביניהן קייט בלנשטבראיון לRefinery29, חשפה לואיז כי השתיים משקיעות זמן רב בעיסוי הפנים בעזרת ליפה, רצנו לנסות. 

סתיו ממון

סתיו ממון

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות