חדשות המוזיקה: קמילה קביו עושה את זה שוב

קמילה קביו ממשיכה לשחרר להיטים בשרשרת, צ'לסי קאטלר וקייגו נוסחתיים אך מספקים את הסחורה ואתם חייבים להאזין ללהיט החדש של הצמד הישראלי שעושה חיל בחו"ל. דודי פטימר עם חדשות המוזיקה מחו"ל 

שבועיים לאחר הלהיט הלוהט והחדש שלה עם שון מנדז – Senorita, קמילה קביו לא עוצרת לרגע ומשחררת עם המפיק המוזיקלי מארק רונסון את Find U Again,  בלדת דאנס פופ מתקתקה שאמנם קשה לי לראותה הופכת ללהיט קיצי, אבל בהחלט הולמת את קולה והשיק של קביו. רומנטיקה וטיזריות תמיד עובדות.

פופ נוסחתי, צפוי ולא מקורי במיוחד מרכיבים את Not Ok השיר החדש של צ'לסי קאטלר עם קייגו שלמרות חוסר המקוריות שבו, מספק היטב את הסחורה וכולל פזמון קליט שתופס את האוזן וביצוע חושני ומסקרן שמקנה לשיר פוטנציאל מעולה להיות מושמע לכל אורכו של הקיץ.

די ג'יי מוסטרד, קוואבו, YG ומייק מיל חברו השבוע יחד לשיר 100 Bands שזכה לקליפ לוהט במיוחד של גלגולי כספים, עשן סיגריות, ריחות אלכוהול ונשים מפזזות ומענטזות כשחלקן עושות סטריפטיז על עמוד באמצע הרחוק לאור היום.

הביטים מקפיצים ומלהיבים והכימיה הקולית בין הסופרסגרופ נשמעת מעולה ומעבירה את האנרגיה והוייב למאזין בצורה נהדרת.

ההרכב הישראלי לולה מארש (יעל שושנה כהן וגיל לנדאו) שעושה חיל בחו"ל כבר שמה שנים, חבק בסוף השבוע הזה שיר חדש – Echoes שממשיך את הקו המוזיקלי הידוע והחדשני של צמד שמוכיח שמלודיה אינה מילה גסה.

דודי פטימר

דודי פטימר

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות