"אני רעבה": ביונסה הלכה רחוק מדי עם הדיאטה

ביום רביעי האחרון עלה לנטפליקס הסרט החדש של ביונסה "HOMECOMING", שעוקב אחרי ההכנות להופעתה של קווין בפסטיבל הקואצ'לה ב2018, 10 חודשים בלבד אחרי שילדה את התאומים שלה. הדיווה מספרת על ההקרבות שהקריבה במהלך המסע הזה, ואחד מהם ואולי הקיצוני ביותר הוא התזונה.

"כדי שאוכל לעמוד במטרות שלי הגבלתי את עצמי ללא לחם, ללא פחמימות, ללא סוכר, ללא מוצרי חלב, ללא בשר, ללא דגים, ללא אלכוהול", כך היא מספרת בסרט הדוקומנטרי, כשלבסוף היא אומרת בקול רועד "אני רעבה".
אבל, כבכל דיאטה, רק תזונה זה לא מספיק, וחייב לשלב אימונים. קווין בי הייתה תחת משטר כושר קפדני. הזמרת בת ה-37 שלבה אימוני ספינינג, מאמן אישי ושגרת ריקוד כחלק מההכנות לפסטיבל.
 
ביונסה מספרת כי ביום שילדה את התאומים רומי וסר, היא שקלה 99 ק"ג. "הייתי צריכה לבנות מחדש את השרירים הקרועים שלי. מה שאנשים לא רואים – זו ההקרבה". ביונסה מספרת על השילוב בין המשפחה לקריירה "רק ניסיתי להבין איך לאזן את היותי אמא לילדה בת 6 ולתאומים שצריכים אותי", היא משתפת, "זה לא כמו פעם שיכלתי לעשות חזרות 15 שעות רצופות. אני אמא, יש לי ילדים, יש לי בעל. אני צריכה לדאוג לגוף שלי".
במבט לאחור, ביונסה מבינה שהיא העמיסה על הגוף שלה יותר מדיי. "אני בהחלט דחפתי את עצמי יותר ממה שידעתי שאני יכולה, ולמדתי לקח יקר מאוד", ביונסה חושפת בסרט, "אני לעולם לא אדחוף את עצמי כל כך רחוק שוב".
 
עוד אמרה הדיווה: "אני מרגישה שאני פשוט אשה חדשה, בפרק חדש בחיי, ואני אפילו לא מנסה להיות מי שהייתי. זה כל כך יפה שזה מה שהילדים עושים לך".
סתיו ממון

סתיו ממון

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות