ביונסה מחזירה את האפרו ביט לאופנה

ביונסה משחררת את אלבומה החדש The Lion King- The Gift המתכתב עם הסרט החדש בו משתתפת ומחזיר את האפרו-ביט לאופנה. דודי פטימר עם ביקורת על הסרט שכולנו חיכינו לו

ביום שישי האחרון, לאחר ציפיות מרובות, שחררה ביונסה את אלבום "מלך האריות – המתנה", פסקול אלטרנטיבי שלה לפסקול הסרט החדש בו מדבבת דמותה של נלה.

בעוד שפסקול הסרט הרשמי כולל רימייקים לשירים כמו Can You Feel The Love Tonight? ו-Circle Of Life שבוצעו בסרט המקורי משנת 1994, האלבום של קווין בי כולל שירים מקוריים שהפיקה וכתבה בהשראת הסרט ובמקצב אפרו-ביט שנושא אותנו להרפתקה במחוזות אפריקה.

מי שמשתפים פעולה עם הזמרת הם לא מעט קולגות בהן בעלה ג'יי זי, קנדריק למאר, צ'יילדיש גמבינו ופארל וויליאמס. כמו כן כל מיני כישרונות צעירים כמו הזמרת הקנדית ג'סי רייז, הזמרים הנגרים ויזקינד וטיווה סאבאג' ועוד.

האלבום הקונספטואלי מציג מצד אחד את המחקר המוזיקלי האפריקאי שביונסה עשתה בכדי להתחקות אחר המקצבים האותנטיים, אך גם כולל את ההשפעות הפופיות וה-RNBיות שהיא מזוהה איתן.

התמהיל הזה יוצר אלבום מעניין ומסקרן מחד גיסא, אך העובדה ששלל הכוכבים לא באים במלוא העוצמה לידי ביטוי מוזיקלי די לוקה בחסר מאידך גיסא.

בין השירים הבולטים באלבום: Spirit, Bigger, The Nile, Brown Skin Girl, Mood 4 Eva, Water Ja Ara E.

דודי פטימר

דודי פטימר

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות