סודות היופי והגזרה של אן האת'ווי

אן האתווי בת ה-36, שחקנית, זוכת אוסקר ואם לג׳ונתן בן ה-3, חושפת בראיון למגזין Shape, את סודות הביוטי, התזונה, והכושר שלה, מדברת על ערך עצמי. על הוויתורים שעשתה בשביל בנה, וההחלטה לצאת מהטבעונות

להיות נחמדה לעצמך בדרך לחיפוש העצמי

תראו לעצמכם חמלה – "למצוא את עצמכם, יידרש כמה זמן שיידרש, ואני עדיין בתהליך". היא אומרת, "ללמוד איך להיות נחמד לעצמך בזמן שאתה מחפש את עצמך זה משהו שאני מאחלת לכולם. שאין לנו את כל התשובות, לא לדעת מה לעשות ולעשות טעויות – זו לא סיבה להרים ידיים".

האימהות מרגיעה ומפנה זמן

האתווי, אם לילד בן 3, מספרת כי לפני שהפכה לאימא, הייתה בלחץ תמידי למלא את לוח הזמנים שלה. "אם לא הייתי עובדת הייתי מרגישה שאני מבזבזת זמן". היום, היא אומרת, היא יודעת לקחת הפסקות במהלך השנה כדי להיות איתו בבית. "אני קונה הרבה פחות, אני מבשלת הרבה יותר, אני קוראת הרבה יותר, אני כותבת יותר, אני מתקשרת עם אנשים יותר, אני עושה יותר דברים שחשובים לי כי פתאום יש לי זמן".

חוסכת בפלסטיק

גם השחקנית המצליחה מנסה להפחית את השימוש בפלסטיק. היא מספרת כי באחד מימי הצילומים שלה, היא הייתה עם ריסים מלאכותיים שרק חיכתה להוריד אותם. המאפרים בסט אמרו לה שהיא צריכה להשתמש במסיר איפור על בסיס שמן. כשהיא הגיעה הביתה היא גילתה שמסיר האיפור שלה אינו על בסיס שמן. כדי להימנע מלרכוש מוצרי פלסטיק נוספים, היא החליטה להשתמש בשמן קוקוס. נחשו מה? זה עבד.

סוד שמן הקוקוס

אם כבר שמן קוקוס – היא מספרת שהיא תמיד מחזיקה באחד כזה בבית למצבי עור שונים ולטיפוח יומי ובעיקר היא מורחת אותו על הגוף. "גיליתי ששילוב של קוקוס, חוחובה וחמאת שיאה, עובד נהדר". היא מוסיפה לזה שמנים אתריים.

טבעונות כבר לא בשבילה

לפני חתונתה בשנת 2012 ותפקידה בסרט ״עלובי החיים״, החלה האתווי בדיאטת טבעונות שסיגלה כאורח חיים. שנתיים לאחר מכן כשבילתה במסעדת מישלן עם בעלה, הבמאי אדם שולמן וחברה לסרט ״בין כוכבים״, מאט דיימון, היא הפסיקה בבום. ״מאט ביקש להיות מופתע וכך גם אדם. אז הרגשתי שאני הטבעונית הפחדנית והחלטתי לקחת את הסלמון, ובאמת הרגשתי הרבה יותר טוב. כשהייתי טבעונית הרגשתי חלשה״.

לא נוגעת באלכוהול

אן האתווי הצהירה כי החליטה להפסיק לשתות אלכוהול עד שלבנה ג׳ונתן ימלאו 18 שנים. למה? בגלל ההאנג אובר שלה. האתווי מסבירה כי היא לא אוהבת את האופן שבו האלכוהול משפיע עליה, ובנה מגיע לגיל שהוא יצטרך אותה איתו כל בוקר. רק כדי שתקבלו פרופורציות – אן מספרת שההאנג אובר האחרון שלה נמשך 5 ימים!

התזונה והאימונים

תעשי מה שעושה לך טוב – אן האת'ווי עושה יוגה בין 3 ל-4 פעמים בשבוע. היא מתאמנת עם מאמן אישי, אימוני כוח ו-HIIT. בקשר לתזונה, היא מנסה שלא לקנות אוכל שמגיע באריזות, לא לאכול בשר אדום או חזיר. היא מספרת שהיא פחות מקפידה על התזונה ויותר חשוב לה לשמור על שגרת אימונים.

לא מפחדת מעלייה במשקל

השחקנית נוטה לדבר הרבה על הגזרה שלה ועל הביקורות שמקבלת. בחודש אפריל 2018, שיתפה השחקנית בחשבון האינסטגרם שלה כי היא עולה במשקל לטובת תפקיד בסרט, והקדימה תרופה למכה כשכתבה ״זה הולך לי מעולה. ומי שחושב לבייש אותי בחודשים הקרובים – זה לא אני, זה אתם״. לפני כן סיפרה כי הפידבקים על הגזרה שלה מצד הקולגות לסרט ״אושן 8״, אותו צלמה כמה שבועות אחרי לידת בנה, גרמו לה להרגיש טוב עם עצמה ״סנדי (סנדרה) בולוק הסתכלה עליי מלמעלה למטה ואמרה – את נראית טוב מאמא, וקייט בלנשט החמיאה לי על הג׳ינס, וריהאנה אמרה ״אחותי, יש לך תחת״. הן היו פשוט מהממות״.

סתיו ממון

סתיו ממון

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות