סטייק בכל יום: הסודות של העורכת האגדית אנה וינטור

עורכת האופנה האגדית אנה וינטור חוגגת 70 שנות סטייל ומצליחה לשמור על מעמדה לאורך השנים למרות שמדובר בתעשייה שכל הזמן מתחלפת. איך היא עושה את זה? סודות הסטייק והטניס של אנה:

השם אנה וינטור הוא מפתח בתעשיית האופנה. היא העורכת הראשית של מגזין האופנה ווג כבר למעלה מ-30 שנה, בכל תצוגה תמצאו כיסא בשורה הראשונה ששמור לה והיא אחראית על טקס המט גאלה השנתי. בתור העורכת הראשית של המגזין הנחשק, לא נותר אלא לצפות ממנה להיות מתוקתקת מכף רגל ועד ראש בכל שלב ביום. אנה וינטור חוגגת יום הולדת 70, ואנחנו מתות להבין איך נראה יום של האישה הכי עסוקה בעולם האופנה.

סטייק ו-3 עוזרות אישיות

כשהיא אוכלת צהריים היא מנתקת את הפלאפון שלה, העוזרות האישיות שלה (יש לה שלוש כאלה) מעידות שהיא צורכת ברוב היום חלבון ושהיא תמיד תעדיף סטייק.

התפריט של אנה

העורכת של ווג פותחת את היום בשעה 5 בבוקר עם אימון טניס. מיד לאחר האימון היא אוכלת ביצים מקושקשות, דגים מעושנים לצד סטארבאקס לאטה.

לארוחת הצהריים, אחרי שנתקה את הפלאפון, אנה אוכלת אבוקדו חתוך, תפוחים קצוצים וסלט אורוגולה ללא רוטב. זה לצד המבורגר (ללא לחמניה) או סטייק.

וינטור אוכלת באופן מתוכנן ולפי דרישותיה. לפי Panda Gossip, לפעמים היא הולכת למסעדה והיא תבחר מה להזמין, אבל לא מהתפריט, כך שהספקים יעמדו על הרגליים ויעשו הכל כדי להרים לה את הארוחה שביקשה.

את היום היא סוגרת בשעה 22:15, שכן היא לא ישנה פחות מ-7 שעות בלילה.

הסוד להאנג אובר – אימון ומים

בסרטון של ווג ״תשאלו את אנה״, ענתה ווינטור על שאלות של עוברי אורח ברחוב. אחת השאלות שנשאלה הייתה ״איך מתמודדים עם הנג אובר״. התשובה של אנה הייתה ״להתאמן להתאמן להתאמן ולשתות הרבה מים״.

ארון מלא שמלות

אז איך העורכת הראשית של ווג בוחרת מה ללבוש? בקלות! ״יש לי ארון מלא בשמלות מודפסות. אני פשוט בוחרת אחת מהן, מוסיפה נעלי עקב ויוצאת לדרך״.

דייקנות ומשמעת – תמיד מקדימה

אנה וינטור היא כנראה אחת הנשים העסוקות שתשמעו עליה, אבל עם זאת היא מתכננת את הזמן שלה היטב ואיחורים אצלה זה מחוץ לתחום. בתור העורכת הראשית של ווג, קשה להשתלט על כל התצוגות והאירועים אליו את מוזמנת, אבל כשוינטור מתכוונת להגיע היא תמיד מקדימה כדי לעשות את כל השיחות הדרושות לפני התצוגה ולרשום את ההערות ההכרחיות. כשאת קמה ב-5 בבוקר, הולכת לישון ב-22:15 ומספיקה להגיע לכל מקום חצי שעה לפני הזמן שנקבע, יש לך משמעת יותר גבוהה משל רס״ר.

סתיו ממון

סתיו ממון

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות