קומדיה של טעויות: הסדרה החדשה "בת אל הבתולה"

השבוע עולה לאוויר הסדרה הקומית החדשה מבית HOT בידור – "בת אל הבתולה", קומדיה של טעויות עם רעיון מקורי שטרם נצפה על המסך הישראלי. 

הסדרה מגוללת את סיפורה של בת אל אלפונטה (משי קלינשטיין) שחיה באשדוד עם אמה וסבתה ועובדת בבית מלון מקומי. בילדותה, סבתה השביעה אותה לא לקיים יחסי מין עד החתונה, וכנכדה צייתנית, בת אל עמדה במשימה ותמיד כשהגיעה ליחסים אינטימיים עם הבויפרנד, מיכאל (תום גרציאני), עצרה בזמן.

ערב אחד במהלך בדיקה שגרתית אצל הרופאה, הוזרק לה בטעות זרע מהפרייה מלאכותית  מה שהכניס אותה, ללא קיום יחסי מין כאמור, להריון והחל קומדיה של טעויות.

הפרק הראשון בסדרה שעלתה כרגע ב-HOT VOD וביום שני הקרוב תשודר גם בטלוויזיה, מגולל את החיים השגרתיים של אלפונטה ואת הדמויות שהולכות לעצב את פניה של הסדרה: גברי (מאור שוויצר), כדורגלן עבר ואיש עסקים פלרטטן שמתמנה למנהל בית המלון בו אלפונטה עובדת, אלכס (דניאל גל) אשתו שהיא זו שרצתה להיכנס להריון והזרע שהוזרק לאלפונטה, היה שייך לבעלה ומיועד לה (הרופאה היא אחות של גברי וככזו שרוצה לחבל בנישואיהם, החליפה בין הזריקות), מיכאל שהוא כאמור בן הזוג של בת אל והמשפחה, סבתה (רובי פורת שובל) והחברות שלה.

הפרק כולל קטעי קישור משעשעים, דיאלוגים מצחיקים ומסתיים על מיטת הרופא כשמתברר לבת אל שהיא בהריון. מה שיקרה בהמשך? צפו וראו.

דודי פטימר

דודי פטימר

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות