סירטפוד: המאכלים שגרמו לאדל לרזות

אי אפשר להתעלם מהמהפך המטורף של אדל בשנים האחרונות, והעולם לא מפסיק לדבר על דיאטת הסירטפוד שאימצה והפכה לחביבת הסלבס.

מי שהביא את הדיאטה לתודעת הסלבס הוא מאמן הכושר של הכוכבים פט גרצ'ימו, שממליץ עליה לכל מי שמתאמן אצלו (כולל לאדל) והיא מבוססת על אכילת מאכלים  מסוימים המכילים סירטואין,ששורפי שומן ומווסתי תאבון, כמו למשל: יין אדום, אגוזי מלח, כורכום ופירות יער.

בתחילת הדיאטה האמריקאית, התפריט מוגבל ל-1,000 קלוריות מהמאכלים המותרים, כאשר מומלץ לצרף לפחות 2 מאכלים מהרשימה המומלצת בכל ארוחה, ולשתות תה ירוק כ-3 פעמים ביום. לאחר 3 עד 7 ימים, מגבילים את הקלוריות ל-1,500 קלוריות ביום.

המאכלים שיש לצרוך לפי השיטה: יין אדום, קקאו, שמן זית, כורכום, שמן דגים, טופו, דג סלמון, קייל, רימונים ופירות יער. לפי השיטה, מאכלים אלו גורמים גם להאטת ההזדקנות, הורדת מנגנון הדלקתיות בגוף ושיפור המטבוליזם.

האם הדיאטה עובדת? כל דיאטה שבה ישנה הגבלה קלורית פלוס פעילות גופנית בצורה מבוקרת, היא תעבוד, כשהיתרון בדיאטה הזו היא הדגש על המאכלים הבריאים, שמעניקים גם שפע של ויטמינים ומינרלים. חשוב להגביל את צריכת השוקולד והיין, ולצרוך מהם במידה, כי כשמפריזים בצריכתם משמינים וגורמים לנזקים אחרים. עוד חשוב לציין, שלפי דיאטת הסירטפוד, יש לבצע לפחות פעמיים בשבוע ומעלה אימונים אירוביים, והדיאטה של אדל כללה הרבה ספורט כמו פילאטיס מכשירים ופעילות אירובית.

 

אדל לפני השינוי

כתב מערכת ברונקה

כתב מערכת ברונקה

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות