יצאתם לחופש? 5 דרכים לשרוף 500 קלוריות ביום

אוגוסט הוא חודש שבו רובינו יוצאים מהשגרה, יוצאים לחופש, מבלים יותר בים ובבריכה, במסיבות, בטיולים ולרוב גם יוצא לנו לאכול קצת יותר מהרגיל ולהיעדר משגרת האימונים שלנו. איך יוצאים מזה בשלום? פשוט דואגים להוציא יותר גם בחופשה. הנה 5 דרכים:

הולכים והרבה

הדרך הכי טובה לשרוף קלוריות היא בהליכה, אבל כדי לשרוף 500 קלוריות, אתם צריכים ללכת ברצף ובקצב יחסית מהיר (לא בקצב קניות בקניון), במשך שעה-שעה וחצי, תלוי בנתונים האישיים שלכם, ובשורה התחתונה – נסו לשלב הליכה בחופשה שלכם מדי יום.

ריצה על הליכון

יש מקומות שכיף לרוץ בהם, אבל לפעמים אנחנו נוסעים למקומות בלי מסלולים נוחים או בטיחותיים לריצה, אבל כמעט תמיד יהיה לכם הליכון בסביבה, ואם אין – אז תדאגו שכן. כדי לשרוף 500 קלוריות אתם צריכים לרוץ כ-45-50 דקות. תלוי בנתונים האישיים.

קפצו

יש כל מיני דרכים לקפוץ: במקום, טרמפולינה או הכי פשוט – דלגית. חצי שעה שלמה של קיפוצים יזכו אתכם ב-500 קלוריות לטובתכם.

ברפיז

הברפיז הוא תרגיל מורכב המשלב סקווט קפיצה עם פוש אפס. הוא מעלה את הדופק ועובד על כל שרירי הגוף. רוצים לשרוף 500 קלוריות? נסו לעשות אותו במשך 30 דקות עם מנוחות של דקה כל דקה. סיוט משתלם.

טבטה

טבטה היא באמצע תבנית אימון, שהרעיון היא לבצע תרגילים עצימים בזמן מוגדר של 20 שניות ו-10 שניות מנוחה, כאשר האימון הוא בעצם היט שווף שומן. רוצים לשרוף 500 קלוריות? תצטרכו לעשות כ-5 טבטות של 4 דקות כל טבטה.

או שפשוט תעשו את האימון הזה

שרון ינובסקי קפלן

שרון ינובסקי קפלן

מאמנת כושר ופילאטיס, מאמנת ריצה, מרתוניסטית, נטורופתית ועיתונאית, אקס עורכת האופנה והלייפסטייל אתר ערוץ 10

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות