חדשות המוזיקה מחו"ל: גאווה ישראלית

האיחוד המרגש של הג'ונאס בראדרס, אופסט וגוצ'י מאנה חוזרים לשנות ה-40, אילי גולדינג מלנכולית ובקליפ של איזה כוכב לטיני מככבת נטע אלחמיסטר? דודי פטימר עם חדשות המוזיקה מחו"ל

6 שנים לאחר שהתפרקו, חברי הג'ונאס בראדרס מתאחדים ופותחים את שנת 2019 עם Sucker, שיר פופ רומנטי, מקפיץ וקליט שנשמע להיט למן השמיעה הראשונה, סוחף את האוזן ומעורר חשק לקום ולרקוד.

האחים שמרו על הדנ"א שהמליך אותם, לא אכזבו את המעריצים ובעיקר המעריצות (וזה ניכר בטוקבקים) ומצליחים להלהיב ולסקרן על ההתחלה. כולי ציפייה כבר לשירים הנוספים. Sucker ללא ספק הולך להיות להיט שנשמע ממנו עוד המון.

הראפרים אופסט  וגוצ'י מאנה חוזרים לשנות ה-40, ימי המאפיה בשליטתו של אל קאפונה עם הקליפ החדש Quarter Mili מתוך אלבום הבכורה החדש של אופסט – Father Of 4.  דעתי על השיר חלוקה.

מצד אחד, אופסט רוקד ומרביץ בו ביטים מעולים שהולמים היטב אותו ואת רוח האלבום, אבל מצד שני ניכר כי גוצ'י לא נשמע בו במיטבו ודי מאכזב בשיר שאמור להיות שיתוף פעולה אנרגטי ובועט. השיר תפור למידותיו של אופסט, אך במקרה הזה גוצ'י מאנה די מיותר.

אילי גולדינג מנסה למחוק את זיכרונו של הגבר ששבר את ליבה ונפרד ממנה. היא לא מצליחה להרפות מהזיכרון והתוצאה היא אחד הקליפים החושפניים שלה: היא מתייסרת בחצי עירום במיטתה בסצנה אחת ובסצנה שנייה מנגנת על הפסנתר כשהגשם מרטיב את כולה.

הבלדה Flux היא בלדה קיטשית ונוגעת שאי אפשר שלא להתרגש ממנה וגולדינג מוכיחה שהכנות היא חלק בלתי נפרד מהדנ"א המוזיקלי שלה.

גאווה ישראלית. הדוגמנית וכוכבת האינסטגרם נטע אלחמיסטר הגיחה לתפקיד אורח קצר בקליפ החדש של כוכב הרגאטון הקולומביאני מאלומה – HP ואף גרמה לו להזיל ריר לשבריר שנייה.  אמנם הרגאטון כבר עזב מעט את ישראל, אז שישראל לא תגיע אל הרגאטון?

דודי פטימר - חוקר המוסיקה הישראלית עיתונאי, מבקר מוסיקה, מרצה, שדרן ויוזם פרויקט "דודיפדיה"

דודי פטימר

דודי פטימר

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות