חדשות במוזיקה מחו"ל: אריאנה גרנדה מחפשת חבר

אריאנה גראנדה מחפשת חבר, דרייק וכריס בראון בקרב ריקוד ראש בראש, ביג שון רווק והאחיות היהודיות שמביאות את הקיץ לארה"ב – חדשות המוזיקה מחו"ל

אחרי שקט "תעשייתי" די ארוך יחסית (במונחים של תעשיית המוזיקה), אריאנה גראנדה פותחת את הקיץ עם הלהיט התורן הבא שלה – Boyfriend, יחד עם צמד הפופ הפנסילבני The Social House.

השיר, נוסחתי, קיטשי וקליט, טבול בחותמה האישי הידוע והצפוי של גראנדה ומצליח להמשיך את רצף הלהיטים שלה, בייחוד כשבקליפ נראית הכוכבת מוציאה קנאתה ונוקמת בגברים ששברו לה את הלב.

דרייק וכריס בראון יצאו לתחרות ריקודים ראש בראש ואמנם נראים מוזרים ומצחיקים, אין ספק ש-No Guidance שירם החדש והמשותף מוכיח שאמנם בשירה ויצירה אינם זקוקים להדרכה, אבל בריקוד הם זקוקים לה ועוד איך.

כשהוא רווק שוב, כמו בשיר Single Again, ביג שון מסתובב ברחובות דטרויט ומתחיל עם כל מה שזז בכדי להשכיח את צער הפרידה, כשלבסוף הוא מוצא את הנחמה בזרועות זו שנפרד ממנה, ומבין שחיי הרווקות פחות מתאימים לו.

הבתים הכנים והאמוציונלים משתלבים היטב עם פזמון ה-RNB הקליט והטאץ' עובד לביג שון גם הפעם.

האחיות "חיים", אסתי, דניאל ואלונה, שמייצגות אותנו בכבוד בלוס אנג'לס, שחררו את המנון הקיץ שלהן השבוע – Summer Girl, בייחוד בקליפ שמתחיל כשהן לבושות ארוך כבשיא החורף ולאט לאט משילות את בגדיהן לביקיני. פופ מתוק מדבש ונעים לאוזן, בייחוד לנסיעה בדרכים.

דודי פטימר

דודי פטימר

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות