אריאנה גרנדה לוהטת בקליפ חדש

אריאנה גראנדה לוהטת בקליפ החדש של 2 צ'יינז, חאליד רומנטי אך קיטשי והאם שמעתם כבר את הלהיט החדש של סלינה גומז וג'יי באלווין? דודי פטימר עם חדשות המוזיקה מחו"ל

חאליד, שתחילת אפריל צפוי לשחרר את אלבומו השני והמסקרן – Free Spirit שחרר השבוע את הקליפ לסינגל הראשון והמוביל מהאלבום, Talk, שכצפוי לו כולל בלדה פופית רומנטית וקיטשית, שירה מלאת נשמה וקליפ מלא זוגיות, רומנטיקה וגוד וייבס.

מי אמר שאריאנה גראנדה לא שולטת בעולם? היא בעצמה שרה זאת בקליפ החדש שלה ושל הראפר 2 צ'יינז שהשיק לאחרונה את אלבומו החדש – Rap Or Go The The League. השיר Rule The World משלב בין השירה מלאת הסול של גראנדה שכתמיד נראית בשיא חושניותה לבין ראפר מבית היוצר של 2 צ'יינז.

למען הכנות, הקטע של 2 צ'יינז די מתגמד לעומת הקטע של גראנדה, כאילו מיתן עצמו בשביל להתאים את הביטים שלו לקולה ולמתיקות שבשיר, מה שיוצר אמנם כוח מסקרן אך לא באמת יצירה מושלמת. עם זאת, במעמדה של גראנדה היום, 2 צ'יינז משתלב היטב ועושה זאת בצ'ארם וכימיה מעניינת.

החיבור המדובר ביותר השבוע שייך לסלינה גומז, בני בלאנקו (המפיק המוזיקלי היהודי אמריקאי), טייני וג'יי באלווין שחברו לשיר I Can't Get Enough, אלקטרו פופ רגאטוני שנשמע כלהיט מקפיץ משמיעה ראשונה ומבשר על קיץ לוהט במיוחד. ללא ספק שיר שהולך להיטחן המון בתקופה הקרובה.

"קוקאין טהור" (Pure Cocaine) הוא הקליפ והשיר החדש של Lil Baby, מתוך הפרויקט שלו Street Gossip. הקליפ מצולם בלכאורה מעבדה להכנת קוקאין כשליל בייבי מוקף בחורות שמרקדות לקולו. השיר נשמע די מונוטוני ולא מלהיב במיוחד, אך הסיום המפתיע, קרב יריות בין סוחרי סמים, מציל את הקליפ ולפחות מספק מעט עניין בצפייה בו.

 

דודי פטימר

דודי פטימר

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות