"איכס, פטיש, סיוט": מה נשים וגברים חושבים על כפות רגליים?

אנחנו דורכות עליהן כל היום, גורבות, נועלות, מטפחות אותן, ואז מוציאות אותן לאור כשמתחיל להתחמם. מתברר שיש להרבה נשים וגברים פטיש, אישיו או פשוט עניין לא פתור איתן. יצאנו לתשאל ולברר אודות כפות הרגליים

"אם יש סיבה אחת שבגללה אני אוהבת את החורף זה רק בגלל שלא רואים את כפות הרגליים המזעזעות שלי", מספרת לנו אן, בת 28 מתל אביב, שלא יכולה לסבול את מראה כפות הרגליים שלה, ולטענתה זה אפילו מפריע לה עם גברים. "אני אוהבת את הגוף שלי עד כפות הרגליים. הן פשוט מזעזעות".

מה מפריע לך בהן?

"בואי נתחיל בזה שיש לי את העצם הבולטת הזו בפנים כף הרגל, אבל לא רק אותה, כל הרגל שלי עבה ומלאה בעצמות בולטות, כפות הרגליים שלי פשוט ייצורות ולא קשורות בשום צורה לשאר הגוף שלי".

ומה עם לקבל אותן כמו שהן פשוט?

"אין סיכוי. פעם אפילו חשבתי לעשות ניתוח אבל בגלל שהרופא אמר לי שאהיה מושבת חודש ומעלה אני פשוט דוחה את זה".

חושבת שאולי זה רק בראש שלך?

מאז ומתמיד אני ביחסים מזעזעים איתן ואת האמת – פעם בחור שיצאתי איתו ממש נגעל מהן ואמר לי שיש לי כפות רגליים גבריות. יש מצב שהוא זה שהכניס אותי לסרטים על כפות הרגליים. שלי.

מרינה, 30, נשואה ואמא לתינוקת טוענת שלמרות שכפות הרגליים שלה לא מושלמות היא עדיין מאוהבת בהן. |אני חושבת שהעצם הבולטת הזו שהרבה נשים נרתעות ממנה ולא אוהבות אותה היא נשית וסקסית. שמעתי מהרבה חברות שלי שהן לא אוהבות אותה אבל בעיני כף רגל ישרה היא פשוט לא נשית".

ואז פגשנו את טל, ברמן רווק בן 30 מתל אביב, שלא מוצא את האחת שלו כי הוא יותר מדי בררן לטענתו והוא מודע לבעיה. "אני מאוד אוהב בחורות בלונדיניות, חכמות, שאפתניות ומצחיקות, אבל אני יכול להתפשר על הרשימה הזו, בתנאי שיהיו לה כפות רגליים אסתטיות".

מה זה כפות רגליים אסתטיות בעיניך?

"נתחיל בזה שיהיו חלקות, בלי כל מיני יבלות וסימנים לבנים, בלי סדקים וריחות לא נעימים, שיהיו דקות ונשיות".

ואם אין לה כפות רגליים כאלו כמו ברשימה שלך?

"אז אני פשוט לא מסוגל להימשך אליה. זה דפוק אני יודע, אבל ככה אני".

ויש כאלו שלקחו את עניין כפות הרגליים קצת יותר רחוק מזה, כך נודע לנו מיועצת זוגית ומינית מפורסמת, שסיפקה לנו מידע מהקליניקה שלה בלי לנקוב בשמות. "יש גברים רבים שמגיעים אלי שיכולים להגיע לסיפוק מיני רק מלראות כפות רגליים שתואמות לציפיות שלהם. זה פטיש דיי ידוע. היה אצלי בחור שלא יכול להגיע לסיפוק מיני בלי לראות כפות רגליים, אחר גומר רק כשהוא מלקק כפות רגליים ויש כאלו שפשוט ממש נמשכים לאישה עם כפות רגליים מסויימות. זה דבר ידוע ויש לא מעט גברים שמתביישים בתופעה כי היא לא מאד מדוברת.

יש גם נשים עם פטיש דומה?

"פחות נתקלתי בכאלה, האמת היא שבכלל לא. תמיד טיפלתי בגברים כאלו שהתקשו להיפתח לנשים שלהן עם התופעה".

מירית היא אמא ל-4 ילדים והיא מפרת שבן זוגה פיתח את הפטיש לכפות הרגליים הרבה אחרי שהכירו, התחתנו והביאו את הילדים שלהם לעולם. "יש לי את כפות הרגליים הכי מעפנות שיש, גם אף פעם לא ממש ייחסתי להן חשיבות רבה. התעסקתי יותר בטיפוח הפנים ועשיתי ספורט, דאגתי להיות מטופחת וחטובה ואז הוא הגיע עם זה משומקום. מאז שהוא חשף בפני את הפטיש הזה אני כל הזמן צריכה להיות מתוקתקת בחלק הזה של הגוף אם אני רוצה להיכנס איתו למצב אינטימי. התחלתי ללכת קבוע לפדיקוריסטית, כל הזמן מורחת לק, דברים שלא עשיתי קודם".

וזה גרם לך לאהוב את כפות הרגלייים שלך יותר?

"זה מצחיק אבל כן. פתאום התחלתי לשים לב אליהן".

דינה היא פדיקוריסטית בת 56, שעוסקת שנים בתחום והיא טוענת שכל היום היא שומעת סיפורי כפות רגליים. 

מה הסיפור הכי מטורף ששמעת?

"יש לי מישהי שמגיעה אלי 3 פעמים בשבוע למריחת לק ותחזוק כפות הרגליים שלה. זה לא מספיק משוגע? יש הרבה נשים שמקפידות להגיע ולטפח ויש גם מצבים קשים שמגיעים אלי, מצבים קשים של הזנחה".

איך שומרים על כפות רגליים מטופחות?

"קודם כל, עושים פדיקור על בסיס קבוע ודואגים לאוורר את כפות הרגליים גם בחורף, לשמור על הגיינה ולא להתקלח במקומות ציבוריים בלי כפכפים".

אבל יש לך טריקים לכפות רגליים יפות? "אמבטיות עם סבון לכפות הרגליים ועם שמנים לעשות כמה שיותר וטריק ממש טוב זה לשים בתוך האמבט גם סודה לשתייה וחלב. זה ממש מרכך את כפות הרגליים".

 

 

כתב מערכת ברונקה

כתב מערכת ברונקה

יש לכם מה להגיד ?

לכל הכתבות שיחטבו אתכם
המסעדות הכי טובות לאכול בהן
חדשות הטיפוח הכי חמות